Mobafire League of Legends Build Guides Mobafire League of Legends Build Guides

Soraka Build Guide by Lodus27

This build has been archived and is for historical display only.

PLEASE NOTE: This build has been archived by the author. They are no longer supporting nor updating this build and it may have become outdated. As such, voting and commenting have been disabled and it no longer appears in regular search results.

We recommend you take a look at this author's other builds.Not Updated For Current Season

This guide has not yet been updated for the current season. Please keep this in mind while reading. You can see the most recently updated guides on the browse guides page.19K
Views
11
Comments
9
Votes
Like Build on Facebook Tweet This Build Share This Build on Reddit
League of Legends Build Guide Author Lodus27

Mega Soraka

Lodus27 Last updated on June 16, 2011
x
Did this guide help you? If so please give them a vote or leave a comment. You can even win prizes by doing so!
Vote
Comment

You must be logged in to comment. Please login or register.

I liked this Guide
I didn't like this Guide
Commenting is required to vote!

Thank You!

Your votes and comments encourage our guide authors to continue
creating helpful guides for the League of Legends community.

LeagueSpy Logo
Support Role
Ranked #10 in
Support Role
Win 51%
Get More Stats

Ability Sequence

10
14
15
17
18
Ability Key Q
1
3
5
7
12
Ability Key W
2
4
8
9
13
Ability Key E
6
11
16
Ability Key R

Not Updated For Current Season

The masteries shown here are not yet updated for the current season, the guide author needs to set up the new masteries. As such, they will be different than the masteries you see in-game.Masteries

 
 
 
 
 
Sorcery
Alacrity
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Brute Force
 
 
 
 
 
 
 
Lethality
Improved Rally
 
 
 
 
 
 
Havoc
 
 

Offense: 0

 
 
 
 
 
Strength of Spirit
2/
Evasion
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Veteran's Scars
Willpower
 
 
 
 
 
 
Ardor
Reinforce
 
 
 
 
 
 
Tenacity
 
 

Defense: 7

 
 
 
 
 
4/
Awareness
Expanded Mind
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3/
Quickness
Blink of an Eye
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1/
Presence of the Master
 
 

Utility: 23


Poradnik

Poradnik


Witam kolegów czytelników przewodnika. Witam na mojej pierwszy przewodnik.

Więc kim jest ten jednorożec jak dwunożny? Cóż, z tego co wiem ... Soraka pierwotnie czarodziejka, którzy zamiast stukając w Magia Valoran, dotarł do magii wszechświata. Pewnego dnia słyszy się o tej epickiej koleś nazywa Warwick. Wielki alchemik, wspaniałym facetem. W każdym razie, że wścieka się, kiedy słyszy wszystkich trolling to Warwick koleś robi jej ludzi i zaczyna nerdraging i mówią gwiazdy przeklinać ten Warwick. Cóż, to działa, ale również jej przekleństwa. Więc kończy się, jak niektórzy dwunożny jednorożca jak - co całkowicie mnie niepokoi, ponieważ Warwick dostaje to naprawdę fajne wilcza forma i dostaje róg, że nie może nawet przebić osób - ale niektóre z jej zdolności przed nienaruszone.

Niektórzy z was już stronniczych opinii utworzone z Soraka. Wiem, że zrobiłem przed uczenia się jej i jak ona działa. Ale z jednym przewodniku przeczytać i kilka zdjęć majsterkowanie własnego, mam odnowiony Soraka za jeden przykry mistrz, że drużyna będzie musiała cel i nienawiści.

Czego można oczekiwać:
Poddać około 31 minut, jeśli znak ściągnąć ją prawidłowo, a inne drużyna aced.
Twój zespół do pracy i ochronę (jeśli jednak jesteś dupkiem do swojego zespołu, albo nie oglądać własnych plecach, nie mogę być pociągnięty do odpowiedzialności).
Fun czas wyciszenia / uzdrowienie many, zmniejszenie magii opiera, gojenie pojedynczych i wszystkich kolegów z drużyny.
Zespół wróg skacze na *****a, jak tylko pojawi się na Polach Sprawiedliwości. Wszystko w porządku, tylko oglądać, gdzie jesteś, gdzie można uruchomić. Zwróć uwagę na "bezpiecznych stref" i pozostanie w nich wychodzi tylko aby ratować kolegów z drużyny, i powinno być dobrze.

Co nie oczekiwać, że:
Się do prowadzenia zespołu do zwycięstwa.
Sobie być w stanie utrzymać toru jazdy.
Się być na początku wiersza starają się ograniczyć magii opiera lub inicjujące.
Pozytywny wynik. Soraka jest bardzo squishy i często stają się celem. Na początku, że jej brakuje, tym wyższa siła ognia potrzebne do uzyskania zabija.

Jest też kilka innych rzeczy, chciałbym wspomnieć o tej instrukcji:
Jeden, nawet jeśli się wszystko wspominam w przewodniku, nie może wygrać. Soraka jest w dużym stopniu zależy od zespołu, jeśli zespół nie może posiadać w walce zespół, nie należy oczekiwać, aby wygrać. Będziesz musiał wyjaśnić swojej drużyny, co "bufor bar HP" jest i jak działa (czyli ciebie i jak wiele można leczyć vs ile szkód, jakie mogą podjąć. Jeśli wziąć więcej szkody niż można leczyć lub podjąć śmiertelną szkód, zanim będzie można nawet się do nich dostać je leczyć, to niby sprawia, że ​​bezwartościowe.)
Dwa, zdolność Soraka się do zabawy jest dokonany przez gracza i jego / jej zespołu, a nie czary, przedmioty, lub Mistrzostw. Jeśli zespół nie lubi gank czy agresywnych ruchów, nie będziesz się nigdzie w grze. Mogę tylko pokazać drzwi, musisz być tym, który uderza ją w twarz drużyny przeciwnej.
Trzy, a jest to duże ryzyko AP układania przewodnik (wytrzymałości na budowę jest pochodną dla tych, którzy nie znają Soraka i potrzebują dodatkowych HP, MR, lub Armor), to nie jedyny sposób na grę Soraka jest, ale uważam, , że jeśli grać w ten sposób i grał poprawnie, druga drużyna daje się dość szybko w 31 znak minut. Wyniki mogą się różnić. To jest offset sposób włączyć się w nią, ponieważ zamiast do przetrwania, że ​​jesteś przełączania się z możliwością uzdrowić swoje drużyny (i sobie) na ogromne ilości HP. Ten kompromis może wydawać się absurdalne, ale lepsze to, w dłuższej perspektywie.
Cztery nośnikach stałych, takich jak Soraka nie są dobre w 3v3s. Przewodnik ten dotyczy tylko 5v5 gameplay strategii. Jeśli szukasz na robienie 3v3 z nią, nie mam bardzo dużo do zaoferowania porady, inne niż za tym, co już wspomniałem, cisza tak często jak to tylko możliwe, zamiast pracować około mana, i zachować swoje drużyny przy życiu.

Plusy / Minusy: Tak, ma wiele wad, które są tylko przewyższają jej uzdrawia.

Plusy:
Czy dziura w pasie przez długi okres czasu bez konieczności sklepie.
Czy to, co niektórzy nazywają, 2nd przeprowadzenia. Ona może prowadzić nosić przy życiu wystarczająco długo, aby je uszkodzić terminal (i zazwyczaj uciec).
Okazuje drużyny do tymczasowego zbiorniki z jej zwiększenia zbroi
Czy radykalnie odwrócić sytuację z walki zespołu. AP nuking budowa jest bardziej ugruntowane w tej roli, natomiast przetrwania build jest dla tych, którzy nie lubią lub przedłużenie umrzeć dla kolegów, którzy muszą leczyć.

Minusy:
Potrzebuje partnera pasa. champs Smarter wroga po prostu zignoruje i push wieży.
Jest super squishy początku gry.
Czy będzie squishy połowie gry.
Czy nadal będzie squishy koniec gry.
Właściwie, jeśli chcesz poświęcić AP przetrwania, to też dobrze. 300 uzdrawia nie bardzo, ale może złagodzić niektóre uszkodzenia zbiorników. Nie będziesz ją znaleźć w grze zmienia, tak jak z nuking AP zbudować chociaż.
Brakuje mechanizmu ucieczki. Trzeba albo opakowanie jeden w czary Summoner lub budowę .
BARDZO podatna na wyłącza (ogłusza, odzywki, lęków, itp.).

Są to tylko niektóre z zalet i wad tego mistrz z tego zbudować. Jednak wzmianki o squishy jest na liście wady nie są tak naprawdę problem, do czasu trafisz midgame, będziesz robił za około 400 uzdrowić (Bez rangi w 5) i pod koniec gry (z pełnym opłat ) Należy robić leczyć za około 1300 (AP nuking tylko). Problem mechanizm ucieczki jest łatwo przeciwstawić styl gry (AP nuking) lub że coraz (Przetrwania), który będę wspomnieć później.


Masteries: Moja głowa boli zbyt wiele do wyjaśnienia na ten temat.

Żartuję. Okay. Mobafire właściwie nie pokazują drzewo na te mistrzostwa, więc musisz wybaczyć brak obrazów w tej sekcji. Również Mistrzostw są takie same dla AP stosie. Musisz zwiększyć EXP, aby doprowadzić się do prędkości szybciej niż champs wroga.

Obrona:


Naprawiacz "Faith: Redukuje schłodzić swój przez 30 sekund.
Używamy leczyć jak "Oh Snaps!" zaklęcia. Jest to dodatek, 140 + 25xlevel jest rzeczywiście przydatne do prowadzenia swojej drużyny żyje w skrajnym przypadku, że 2 czary leczące ( I ) Nie mogą lub nie. Jeśli nie używasz go śmiało umieścić go gdzie indziej.

Resistance: Zwiększa odporność na magię mistrza o 6.
Soraka jest squishy. To pomaga zwalczać je delikatnie. Również używany do odblokowania siły ducha.

Niezłomność: Zwiększa mistrz zbroi o 6.
Tak jak wyżej tylko, że to używany do odblokowania Harden skóry.

Siła Ducha: Zwiększa regenerację zdrowia mistrz o 0,2% maksymalnej many.
To samo co powyżej, to jest stosowany w celu zmniejszyć squishiness.

Harden skóry: Blocks 2 obrażeń fizycznych.
Czy widzisz trend jeszcze? Przestań być tak squishy!

Veteran's Scars: Zwiększa mistrz zdrowia przez 60 lat.
Więcej HP = mniej squishy.

Ardor: Zwiększa moc Zdolność i szybkość ataku bonus o 4%.
Okay, to jest wreszcie coś, co łamie schemat. Ardor pomaga lepiej leczyć się jeszcze potężniejsze. Szybkość ataku jest czymś w rodzaju bonus, będziesz robił większość uszkodzeń i rolnictwa za pomocą zaklęć i tak.

Mamy w końcu dotarł do sekwencji umiejętności. W tej sekcji nie będzie pokrycia, dlaczego to zrobiłem pewną sekwencję umiejętności, zamiast tego będę obejmujące plusy i minusy każdej z umiejętności, dzięki czemu można zdecydować, jak chcesz zbudować. Umiejętność ta budowa jest sytuacyjne. Jest bardzo ważne, aby wiedzieć czas cooldown i moc umiejętności będziesz używać. Statystyki na liście umiejętności off Mobafire są nieprawidłowe. Postaram się zachować ten aktualizowane.

Konsekracja (Passive): 16 magia opiera dookoła. "Nuff powiedział.

Starcall (3-1.8 sec cd 60/90/120/150/180 + 0,25 XAP 40/50/60/70/80 koszt MP.): Jest to skill Soraka w hodowli. Ale poczekaj, jeśli Soraka może rolnicze, dlaczego max tego ostatniego? Mówiąc wprost, że jest bardziej skuteczny jako uzdrowiciel niż popychacz / rolnika. Będziemy chcieli czekać, aż później w grze, gdy jesteś bardziej ustanowiony przed próbą do ciężkich pchania. Magia jest płaska zmniejszenie oporu do oporu w szeregach, więc nie tylko należy umieścić 1 punkt, jeśli w ogóle. Jeśli masz problemy przypinanie w dół ostatnie uderzenie przy użyciu tej umiejętności, rozważyć wprowadzenie 2nd punkt do umiejętności, ale w ten sposób marnujesz moment w jej mana uzupełniania umiejętności lub jej leczyć. Pushing sam jest także zły pomysł, ponieważ tak naprawdę nie posiada żadnych stałych mechanizmów ucieczki. Czasem przejść się tej umiejętności, gdy inny zespół jest naprawdę dobry nękanie moim partnerem pasa. Ze strony jednak, jeśli jesteś złapany przez wrogą drużynę i są ścigani, należy pamiętać o spam to tak szybko, jak to jest off ostygnie. Będziemy chcieli, aby zmniejszyć ich magia opiera do czasu zespół jest do Państwa dyspozycji. Ta magia zmniejszenie naprawdę nie zastanawia pracy!

Infuse (. 15-9 s cd 25/50/75/100/125 MP przywrócić lub 50/100/150/200/250 + 0,6 XAP 1/1.5/2/2.5/3 sekundy ciszy 0 koszt MP): Ta umiejętność jest WYSOCE sytuacyjnych, jak będziesz go używać. I max to w pierwszej kolejności, ponieważ nasza regeneracja many / 5 na poziomie nuking nie kopa dopiero później w grze, na przeżywalność, będziemy chcieli tej umiejętności po prostu zachować od zniszczenia kółka się z broni nuklearnej. będziesz na pewno trzeba, że ​​na początku regen many, jeśli plan uzdrowienia swojej drużyny w cyklicznym stawki. Spędzasz 110 MP aby rank 2, tak że prowadzi już mocny ceny. Ponadto, służy drugim celu, z wyjątkiem pierwszej. Musisz tej umiejętności, aby móc regen many na polach, ale mówią, że trzeba zrobić kilka ogromnych szkód, aby zabić wroga ... nie będzie to zrobić. Twoje autoattack nie zrobi. To jednak będzie. Nawet jeśli nie jest potężne, niektórzy ludzie nigdy nie podejrzewać, rzeczywiście można uszkodzić i będzie ona powstrzymać ludzi z jego długie 3 sekundy cisza. Słyszał ludzi skarży się na 3 sekundy Rammus kpina? Tak, to działa podobnie. będę się więcej na temat niektórych bohaterów głębokość jest to szczególnie przydatne przed - czyli kółka chociaż. Czar ten ma stosunkowo niski cooldown, więc używaj go, gdy nie walczy z zespołu tak często jak tylko możesz. Możesz go zarezerwować w walce o niektórych bohaterów, która ma zły komentarzy, jeśli ich milczenie. Ponadto, w późnym okresie gry, możesz spodziewać się około 500 z powodu tego samego zaklęcia (nuking), jeśli dodasz w kilka hitów z , Można zaskoczyć przeciwnika mistrzów z wyjściem z niego szkody.

Wish (120/110/100-60 sec cd 200/300/400 + 1.3xAP 200/275/350MP): Ten ult jest używany głównie jako metoda ratowania swojej drużyny i zdobycia bezpłatny stosu dla firmy . Nie lekceważ skalowania AP. 1:1,3 nic nie szydzą. Gdy ult nie leczy 1300 podczas meczu końcowego (nuking), pozostałe drużyny będą rozwijać ducha, że będziesz coś zguby próbują zrobić do swojego zespołu tak, oni po prostu zrezygnować. Uwaga: Jeśli zostanie wyświetlony odlew jego ult , Nie wahaj się do oddania . Większość zapisać swoje ult tylko dla bohaterów strzelania z niskim hp; rzadko go używać do inicjowania. Więc kiedy widzisz, po prostu zamknąć swoją wygraną przycisk ult z anty-win przycisk ULT.


Różne uzdrawia i dlaczego jest najlepszy dla tego, co budujemy


Mistrzów, którzy nienawidzą-err ... I oznacza to, że miłość do milczenia. Oto dwóch bohaterów będziemy chcieli specjalnie zaoszczędzić do:


: Dobra, wszyscy nienawidzą to paskudne małe zawiniątko z patyków. Uwielbia się w nie od miejsca i osób. Jakby tego było mało, lubi osób i też! Ten mały zielony związek między nim i innych bohaterów, co daje mu dużo życia i uniemożliwia zabiciem go? Tak, całkowicie stoppable midcast z . Przez wyciszenie go, można zatrzymać go krótko prawie wszystkich jego skuteczność walki. Moja ulubiona część to jeśli masz Fiddle tyle głupi, aby krzewów facecheck i ciszę go tuż przed jego wejściem w bawełnę. Oczywiście, jeśli masz w górę i zobaczyć go opróżniania, z niego korzystać.

: To tryhard jest nieco trudniejsze, a większość ludzi nie zdaje sobie sprawy jak bardzo można zniszczyć tego faceta. Zrobiłem gry, w których wróg odmówił wejścia do każdej walki, że byłem obecny w powodu tego, co my może zrobić. Jak wyciszania pracy pytasz? Zaczekaj, aż tuż przed końcem jego ULT i go uciszyć. Musisz tylko skutecznie zmniejszyć go do chodzenia 300g czeka do odebrania off dziedzinie wymiaru sprawiedliwości. Podczas gdy on wyciszony, nie może używać do leczenia ani też nie używać uciec. Możesz autoattack lub Starfall go, aby go zniszczyć. Autoattack z minion zwykle wystarczy też.
Uwaga: Footynotes pytanie, dlaczego nie mógłbyś więc nie mógł korzystać ze swojego . To była świetna sugestia, jednak sprawdziłem w niestandardowych podczas gry . To zostało potwierdzone teraz: może jeszcze nawet wtedy, gdy wyciszony lub oszołomiony.


Heroes, które są warte wyciszania:


: Czy nienawidzę jego ULT ? Zrobić. Przestań krótkie z i śmiać się jak mówi WTF głośno jego koledzy z drużyny.

: Można rzeczywiście go zatrzymać w połowie jego ULT więc nie może teleportować się. Możesz pobrać zabić lub uratować kolegów w ten sposób.

: Można zatrzymać jego ULT pod warunkiem, że nie złapać w nim na początku.

: Nie dopuścić do korzystania z jego przycisk meczu (ULT) z ciszy. Jedynym minusem jest to, że musi być żywe, podczas gdy on casting, nie można zatrzymać go, gdy w jego duch formie.

: Hate jej? Tak, ja też. Chcesz się jeszcze? Mnie bardziej niż ty. Silence jej powstrzymać ją od uciec z lub r. odpadów do swojej drużyny z nią ULT .

: Można zatrzymać jego ULT z ciszy, pod warunkiem, że nie jesteś z nich jest tłumione.

: Kolejny bohater kółka, które można całkowicie śruba jeśli cisza. Możesz uniemożliwić mu wezwanie voidlings, a także może go powstrzymać od ulting swojej drużyny, przed lub w trakcie.

: Tak. Hate jej śmiech, kiedy ults ? Myślę, że brzmi jak krótki dzieckiem autobusem to rzucanie kamieniami bez niej trudno kapelusz. Przestań się śmiać (i skały latające) krótkie i kopać ją z powrotem pod autobus z !

: Tak, możesz zatrzymać jej ULT w połowie oddanych. Udowodnić im, że jesteś lepszą obsługę.


Nie tak wielka, do milczenia:


: Jego ULT ma bardzo krótki cast. Jeśli możesz paznokci, zrób to. Jednak uzyskanie wystarczająco blisko niego, gdy on ulting jest zupełnie inna historia, i to rzadko, że będziesz w stanie go złapać w akcie połowie, a tym bardziej jak będziesz żyć próbuje dostać się do niego.

: Tak, można uniemożliwić mu ucieczkę podczas korzystania z jego ULT , Ale nie można zapobiec jego tarczy, która jest lanego obok. Ponadto ma on kpina. Soraka jest susceptable jego .


Podsumowanie: Dzięki za czytanie!

Na zakończenie:
Pamiętaj, grasz na squishy jeszcze zabawa bohatera. Nie prowadzą walkę, zamiast zachować swoje drużyny z konieczności "b" z walki. Pamiętaj, że jest bohaterem, że może być "gayed", ale może ona odzyskać, jeśli zaczniesz coraz stosy . Przede wszystkim, że element kuli śnieżnej naprawdę zaczyna się podnieść do końca gry. Wszystko co musisz zrobić, to wygrać kilka walk zespół, więc nie rozpaczaj, jeśli marzysz o wiele początku gry (tylko upewnij się, że drużyny nie są).

Mam nadzieję, że nauczyłem się kilku nowych rzeczy tu i tam. Proszę zostawić mnie dobre (lub złe) opinie. Pamiętaj, że mój styl gry może się różnić od Ciebie, a jeśli masz inną propozycję, spróbuj zobaczyć, czy po moja lub jeśli to tylko na z dysku już uformowanych historii Soraka pierwszy. Jeśli jest oparty od mojej budowy, zostaw mnie w opinii, jeśli nie jest, jesteś w złym przewodnikiem i powinna być wyłączona pisania własnych.
Jeśli zostawisz mnie opinie, postaram się najlepiej włączyć go do tej kompilacji / guide.Miłego dnia i gra jak Soraka!